Oświetlenie hotelu
Oświetlenie hotelu

 

Czy zastanawiałeś się nad tym jak ważne jest odpowiednio dobrane oświetlenie hotelu?

Jaki ma wpływ na ludzi?

Barwa sztucznego światła może wpływać na nastrój, zdolność do koncentracji oraz psychikę człowieka. Może mieć wielkie znaczenie względem pracowników, jak i gości hotelowych. Dodatkowo oświetlenie jest dekoracją hotelu, która może stanowić spójność stylistyczną wnętrza i skutecznie przyciągać uwagę ludzi.

Wielkie wejście – RECEPCJA

Pierwsze wejście do hotelu musi być zachęcające i sprawiać wrażenie ładu. Warto dobrze oświetlić i rozjaśnić najważniejsze elementy, aby ułatwić kierunek gościom do recepcji. Z pewnością zachwycający i przyciągający uwagę będzie kryształowy żyrandol. Warto również pomyśleć o pojedynczych zwisach nad wyspą w recepcji, które rozświetlą punkt informacyjny.

Dbając o komfort osób pracujących na stanowiskach recepcyjnych, warto wybierać żarówki emitujące neutralną barwę światła.

Strefy komunikacyjne

Hole, liczne przejścia i korytarze. Punkt w którym królują oprawy stropowe. Ponieważ są one małych rozmiarów, mogą stanowić ciąg prowadzący przez cały korytarz. Ciekawym pomysłem są również kinkiety, które poza podstawową funkcją oświetlenia danej strefy, tworzą nastrojowy klimat.

Pokoje hotelowe

Miejsce w którym goście spędzają znaczną ilość czasu. To właśnie najważniejszy powód, by odpowiednio zaaranżować wnętrze. Każda lampa powinna odzwierciedlać styl panujący w pokojach. Warto skupić się na kilku rodzajach oświetlenia, które w całości mogą stworzyć fantastyczny nastrój.

Nasza strona posiada szeroki wachlarz lamp wiszących, lamp podłogowych i biurkowych, plafonów, kinkietów czy również opraw stropowych. Auhilon Deco Lighting służy pomocą przy doborze odpowiedniej lampy do stylu wnętrza.

 

AURA 3B Gold

https://decolight.pl/pl/p/Lampa-wiszaca-AURA-3B-Gold/10839

 

AMAPOLA 7L

https://decolight.pl/pl/p/Plafon-AMAPOLA-7L/10688

 

MONET CR

https://decolight.pl/pl/p/Plafon-MONET-15W-CR/10673

 

MINI CR

https://decolight.pl/pl/p/Plafon-MINI-CR/10877

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl